Nowe technologie Wszystkie wpisy

Nowa wersja SimCity już dziś.

Jesteś fanem SimCity? W takim razie z pewnością wyczekiwałeś dzisiejszego dnia. Dokładnie o 16.00 czasu wchodnio-amerykańskiego będzie miała miejsce aktualizacja kultowej gry.

Na dobrą sprawę w nowej wersji nie będzie dużo innowacji. Twórcy postawili tym razem na usprawnienia i poprawki. Oczywiście jest to z pewnością dobra nowina dla graczy, którzy będą mogli z większym komfortem budować swoje miasta. Naprawionych zostanie wiele sektorów takich jak: turystyka, edukacja, przetwarzanie odpadów, kataklizmy, handel, czy tranzyt. Jak napisała firma EA, która jest jednym z właścicieli gry: Czekanie będzie warte świeczki.

imagesdd

Kiepskie odpalanie SimCity dało EA drugie miejsce w  corocznym rankingu Najgorsza firma w portalu Consumerist. Gra nie tylko ciężko się odpala, ale także długo ładuje. Zostały z niej usunięte pewne ważne elementy, w tym największą jej prędkość. Aby naprawić swoje relacje z klientami, EA zaproponowało właścicielom SimCity jedną z 8 planszy za darmo. Wchodzą w to : Battlefield 3, Dead Space 3, Medal of Honor Warfighter, and Need for Speed Most Wanted.

SimCity-Casino

SimCity jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Stworzyła ją w 1989 roku firma Maxis. Należy do rodziny gier symulacyjnych, tak jak słynne The Sims. Od daty premiery pierwszej części gry seria ta sprzedała się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 17 milionów egzemplarzy. Obecnie najnowsza wersja, która wyszła w marcu w ciągu miesiąca rozeszła się w  1,3 milionowym nakładzie.

SimCity German City-Set

 

Autor: Anna Zalewska

Dodaj komentarz